Statistiche

Statistica

OpenGateItaly допомагає українським компаніям та українським інвесторам втілити в життя своє бажання вийти на італійський та європейські ринки.

 

Home

 

Шановні підприємці, колеги, друзі в Україні та Італії!
У сучасних міжнародних відносинах розвиток торговельно-економічного співробітництва є одним з головних пріоритетів зовнішньої політики будь-якої держави. Актуальний стан глобалізаційних процесів не лишає країнам іншого вибору, ніж подальша активна інтеграція своїх економік у світові ланцюги економічних зв’язків. Україна, з огляду на своє геополітичне положення, багаті природні ресури, економічний, науково-технічний та інтелектуальний потенціал, здійснивши європейський вибір, відіграє зростаючу роль у забезпеченні політико-економічної стабільності в Європі. Визнанням за нашою державою цієї ролі і стало підписання минулого року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка відкриває нові перспективи співробітництва між країнами.
У рамках розвитку взаємовигідних українсько-італійських економічних зв’язків Посольство України в Італії разом з асоціацією Італійський Дім, яка вже декілька років працює як в Україні, так і в Італії, створило проект «OpenGateItaly» для підтримки зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств, а також для залучення італійського досвіду до реалізації пріоритетних проектів в Україні.
Ми віримо, що послуги, які надаватимуться командою фахівців в рамках проекту «OpenGateItaly» будуть не просто корисними для українських підприємців, але й стануть тими воротами, через які українські підприємства успішно виходитимуть на італійський та європейський ринки.
Радий вітати вас на нашій сторінці і бажаю успіхів і взаємовигідних проектів!

Що ми робимо

OpenGateItaly – проект, основу якого складає багаторічний досвід, було створено з метою підтримки зовнішньо-економічної діяльності України та Італії.

Головним завданням проекту є розвиток співпраці між двома країнами у таких напрямках, як економіка та право, наука і техніка, культура й мистецтво, а також створення клімату взаємної довіри та надійного партнерства між представниками українських та італійських ділових кіл.

Команда фахівців OpenGateItaly надає всебічну підтримку українським підприємцям та інвесторам у просуванні компанії та продукції на європейський ринок і, завдяки діяльності Асоціації Італійський Дім, допомагає у пошуку потенційних клієнтів, організації мереж збуту, отриманні сертифікатів та стандартів якості, необхідних для експорту в Європу, та у вирішенні юридичних, податкових, логістичних та митних питань.

 

Step 1          

You will be contacted by Open Gate Italy which give you the form. You fill in the form; this analysis help us to identify characteristics and necessities of the company. OpenGateItaly has representatives located in different Ukrainian regions. They help you to fill in the form step by step.

Step 2

When the form is full-finished, your company data and your presentation are uploaded in our site. Furthermore it will be ask you to send us sample cases which will be located with no charge in our showroom.

 

Step 3

Finally, we send you a report, in which you can find an accurate analysis about your company potentialities in Italian/European markets.